Ana Menü
scapbottom

Modl Veritaban

Yeni Dosyalar

· Haber-2013 Temasý
· FP News Panel v1
· Skitter Manþet...
· Etiket Sistemi ...
· Red Car Tema

En Çok İndirilen 5 Dosya

· The Kroax - Vid... [1533]
· Video Galeri Mo... [1506]
· Hayaletsevgili ... [1341]
· Google Sitemap ... [1277]
· Devira Haber Panel [1119]
scapbottom

En Son Makaleler
· .htaccess ile site y...
· Sayfalarda müzik ç...
· CSS Açýklamalarý
· Veritabaný Önekini...
· Css'te mouse ( fare ...
scapbottom

Çevrimiçi Kullanıcılar
· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 5

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 4,888
· En Yeni Üye: Murat_Canakci
scapbottom

Sitemize Destek Olun
paypal
scapbottom

Last Seen Users
Murat_Can... 07:32:15
frestylee 1 day
Admin 2 days
kardelenkurt 4 days
genc51 2 weeks
kenancete 4 weeks
kiosk 4 weeks
mert25 5 weeks
MAxwELL_TR 6 weeks
ilhan38 7 weeks

scapbottom

Sitemizi Ekleyin
Aþaðýdaki kod ile sitemizin linkini kendi sitenize ekleyebilirsiniz. Kodu alýp sitenize eklemeniz yeterlidir.
scapbottom

Beslemeler
Haber RSS Beslemesi
Modül Veritabaný RSS Beslemesi
Makeleler RSS Beslemesi
twitter
Haber Beslememizi Google Hesabýnýza Ekleyin
Makale Google Hesabýnýza Ekleyin
Modül Veritabaný Beslememizi Google Hesabýnýza Ekleyin
scapbottom

Bot Şaplak Panel
· Son Kontrol: 25/09/2017 20:00
· Spam sayısı: 0
· Son Kontrol Eden: 4985
scapbottom

Başlığı Görüntüle
Who is here? 1 guest(s)
 Başlığı Yazdır
File_Sharing_mSF_v.1.2
BalakenliR
Merhaba herkese. Ben siteleri gezerken karþýma File_Sharing_mSF_v.1.2 bele bir modül çýktý.
modülü kendi siteme kurdum. her þey çok ela alýndý hemde hoþuma giti.Ancak sonda bir sorunla üzleþtim.Sorun bu: Dosyaný uload ediyorsun sana link verilir mesela

URL: http://www.balakenim.az/share/file.php?id=4

BB-code: Download File_Sharing_mSF_v.1.2.zip with www.Balakenim.az

HTML: <a href="http://www.balakenim.az/share/file.php?id=4">Download File_Sharing_mSF_v.1.2.zip with www.Balakenim.az</a>

Sorun ise upload etiyin dosyaný indirdiyində (YükləWink çýkýyor sorun ise bu

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/balakenli/domains/balakenim.az/public_html/share/download.php on line 43

Warning: strstr() [function.strstr]: Empty delimiter in /home/balakenli/domains/balakenim.az/public_html/share/download.php on line 73

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/balakenli/domains/balakenim.az/public_html/share/download.php:43) in /home/balakenli/domains/balakenim.az/public_html/share/download.php on line 114

Arkadaþlarým yukarda verdiyim linklerde hakýnda danýþdýgým Modülün Ýndirme linkidir. ancak o linkleri sizlere test üçün verdim. Modülü bu linkten indire bilirsiniz
www.balakenim.az/..._v.1.2.zip

Bence sizlerede yarýyacak bir modül ola bilir. eger sorunu çöze bilseniz bizlerede yardýmcý olmanýzý isterdim. Önceden herkese teþekur ederim

www.balakenim.az
BalakenliR
Yardýmcý olmak istiyen yokmu?

www.balakenim.az
Atlanılacak Forum:

Forum Threads Cloud
Veri tabaný yedeklemede bir soru, Bu modül ne modülüdir ?, Help making an betting infusion, ekolay video bb kodu, 5 adet tema, Forum a iframe eklemek, [V7.02.xx] Haberler bölümü için URL modifikasyonu, sitedeki 10 online üye bloðu ??, Haberler bölümünde uzun haberlerde sorun, ücretsiz hosting, php yardým, Downloads_List_Panel Orta Blok, Orjinal Temalardan gillette hariç diðerleri sorunlu, Radyo Dinletme Modülü (flashlý), Yeni versiyon için istek