Ana Menü
scapbottom
 
Modl Veritaban

Yeni Dosyalar

· Haber-2013 Temasý
· FP News Panel v1
· Skitter Manþet...
· Etiket Sistemi ...
· Red Car Tema

En Çok İndirilen 5 Dosya

· The Kroax - Vid... [1533]
· Video Galeri Mo... [1506]
· Hayaletsevgili ... [1341]
· Google Sitemap ... [1279]
· Devira Haber Panel [1119]
scapbottom
 
En Son Makaleler
· .htaccess ile site y...
· Sayfalarda müzik ç...
· CSS Açýklamalarý
· Veritabaný Önekini...
· Css'te mouse ( fare ...
scapbottom
 
Çevrimiçi Kullanıcılar
· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 9

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 4,888
· En Yeni Üye: Murat_Canakci
scapbottom
 
Sitemize Destek Olun
paypal
scapbottom
 
Last Seen Users
korkufan 11:26:10
kiosk 17:32:32
k3ph3n 1 week
efsane_faye 1 week
apograph 1 week
mbaysal 1 week
yusufyazan24 1 week
nuti 1 week
kenancete 2 weeks
yusufdj 3 weeks

scapbottom
 
Sitemizi Ekleyin
Aþaðýdaki kod ile sitemizin linkini kendi sitenize ekleyebilirsiniz. Kodu alýp sitenize eklemeniz yeterlidir.
scapbottom
 
Beslemeler
Haber RSS Beslemesi
Modül Veritabaný RSS Beslemesi
Makeleler RSS Beslemesi
twitter
Haber Beslememizi Google Hesabýnýza Ekleyin
Makale Google Hesabýnýza Ekleyin
Modül Veritabaný Beslememizi Google Hesabýnýza Ekleyin
scapbottom
 
Bot Şaplak Panel
· Son Kontrol: 20/02/2018 02:57
· Spam sayısı: 0
· Son Kontrol Eden: 4985
scapbottom
 

Modül Veritabaný

» Kategoriler
    » v7 Modülleri
        » Modüller

FlashChat (Flash Chat)


[img]http://img32.imageshack.us/img32/3039/flashchat.gif[/img] is not a valid Image.

Kurulum Makalesi: http://www.phpfus...ead_id=355

Özellikler: (Google Translate Tercümesidir, açýkçasý üþendim kusura bakmayýn Smile)
Flashchat ve geliþmiþ yönetim seçenekleri bulunan, böylece kolayca oda, kullanýcýlarý, yasaklarý, mesajlarý ve daha fazlasýný yönetebileceðiniz bir üründür

Oda listesi ve mesaj giriþ alanýný yeniden ekranýn farklý bölgelerine yerleþtirilmiþ basitçe sürükleyip droppinig tarafýndan deðiþtirilebilir. Bu düzen pozisyonlar da dýþ düzen dosyasýnda varsayýlan olarak ayarlanabilir.

PHP tabanlý bir "kötü kelimeler filter", gelen faul dil önlemek için yönetici sohbet sohbet içinde görüntülenmesiyle saðlar.

Flashchat metin seçenekleri de dýþarýdan config.php dosyasýnda yapýlandýrýlabilir. Ek font büyüklükleri, arayüzü metin için varsayýlan yazý tipi boyutlarýný belirlemek, varsayýlan dil belirlemek ve ekleyebilirsiniz çok daha fazlasý!

Neredeyse flashchat her renk PHP yapýlandýrma dosyalarýnýn içinde (HEX renk kodunu kullanarak) deðiþtirilebilir. Ayrýca düzenleme kolayca) tarafýndan uygun tema dosyasýný / themes / klasör / inc bulunan özel JPG veya SWF arka plan görüntüleri ayarlayabilirsiniz.

Flashchat yetenek her kullanýcý için küçük, grafik avatar kullanmak zorundadýr. Ayrýca, yöneticiler için özel avatarlar, ya da erkek vs kadýn kullanýcýlarýn ayýrt ayarlayabilirsiniz. Arka plan resminizi herhangi bir kullanýcý için de özelleþtirilebilir.

AIML, Yapay Zeka Ýþaretleme Dili, flashchat ile entegre olmuþtur. Bu özellik sohbet eden gerçek bir yapay zeka birimi ile etkileþim kurmak için, görünmek chat yapma saðlayan "canlý" Daha aþaðý-time dönemlerinde.

üzerinde 50 yapýlandýrma seçenekleri flashchat config.php dosyasýnda mevcuttur, size herhangi bir þekilde düzinelerce davranacaklarýný sohbet yapabilirsiniz grubu. Set IP limitleri, günlük limitleri, sel aralýklarý, hareketsizlik sýnýrlarý ve çok daha fazlasý! Eðer flashchat en çok yapýlandýrýlabilir Net sistemlerinde sohbet bulabilirsiniz.

flashchat arayüzü metin neredeyse her parça harici dil dosyalarý kullanýlarak özelleþtirilebilir. Her dil flashchat tarafýndan desteklenen kolayca düzenlenebilir herhangi bir standart metin düzenleyicisi kullanarak ayrý bir UTF-8 dil dosyasý ile geliyor.

Geliþmiþ bir kurulum sihirbazý flashchat bir ek yükleme yapar. nasýl FTP kullanmayý bilmek sürece, ve sunucunuzda yer MySQL veritabaný varsa, flashchat yükleyebilirsiniz. Nasýl dosya ve klasör izinleri (ayarlamak için anlamak gerekir) chmod.

Flashchat phpBB, Mambo, vBulletin, XOOPS, Invision Power Board, Geeklog, CPG-Nuke, AEDating, AZDG Dating, UBB.Threads, WowBB gibi popüler ilan tahtalarý ve web yapanlar dahil olmak üzere, içerik yönetim sistemleri, çeþitli ile entegre Simple Machines, e107, WotLab BB, PHP Fusion, LunaByte, MD-Pro, PHP-Nuke, POST-Nuke, WowBB, XMB Forum, ve daha fazlasý! Yeni entegrasyonlar sürekli ve eklenecektir ücretsiz daðýtýlýr.

Gibi web sunucusunda MySQL eriþim gibi, bir aksamadan flashchat kurmak gerekir uzun. Eðer burada (bu kurulum sihirbazýndan gösterilir) MySQL veritabaný giriþ bilgilerinizi gerekir.

Doðrudan web sitesi þablonu flashchat entegre edebilirsiniz. () HTML ve PHP temel bilgileri gerektirir. Flashchat yapýlabilir birçok ekran özelleþtirmeleri ile birlikte, sistem seemlessly web sitenizin tasarýmý ile entegre görünecektir. Orada nasýl yapýlýr göstermektedir flashchat download ile sample.php dosyasýdýr.

Flashchat Japonca ve Çince gibi Doðu dilleri de dahil olmak üzere 20 dil üzerinde destekler. Diðer dillerde hýzla ve kolayca uygun PHP dosya oluþturarak, ekledikten sonra config.php dosyasýna referans sözlerine ekledi. Herhangi bir dil, deðiþtirilmesine veya sohbet için varsayýlan olarak devre dýþý býrakýlabilir.

Arayüz düzeni güçlü bir PHP düzen yapýlandýrma dosyasý ile özelleþtirilebilir. Gizleme veya yeniden flashchat arayüzünün hemen her yerinde saðlayacaðýz.

Flashchat geliþmiþ admin panelinde herhangi bir zaman dilimi (saðlanan herhangi bir oda ki veritabanýndan tasfiye edilmemiþtir içinde) mesajlarý görüntülemenizi saðlar. Geliþmiþ arama seçenekleri sizin, flashchat yönetici, bu Aradýðýnýz olabilecek mesajý hýzlý eriþim saðlamaktadýr.

Flashchat 4,0 ile, dýþ SWFs flashchat arayüzüne yüklenebilir baþlayan ve iki yönlü bir ActionScript 2.0 API üzerinden chat ile iletiþim kurmak. Bu, çekirdek SWF deðiþtirmeden flashchat yetenekleri uzanan geliþmiþ eklentileri inþa edilecek izin verir.

Kullanýcýlar ve yönetici, özel görüþmeler ve görüþ kullanýcý profilleri (varsa) dosya paylaþýmý diðer kullanýcýlarýn göz ardý edebilirsiniz. Yönetici ve unban kullanýcýlarý yasaklama ve onlarýn emrinde / yayýn ve / uyarý gibi salt metin bir komut çeþitlilik var.

Flashchat smilie set tek bir sistem sohbet en büyük biridir. Flashchat bir adým daha ileri götürür, ancak herhangi bir smilie kodu, devre dýþý býrakýn smilie deðiþtirmek için yönetici sohbet saðlayan ve yeniden düzen sadece yeniden config.php dosyasýna karþýlýk gelen PHP hatlarý sýralayarak smilies kolaylýkla.

Tüm flashchat's sesler dýþarýdan ayarlanabilir MP3 dosyalarý yoluyla ulaþýlabilir. Hiç ses varsayýlan sessiz olabilir.

TUFaT.com en çok scriptler olduðu gibi, flashchat Pro Flash 2004% 100 içerir. Flash proje dosyasý tüm ActionScript 2.0 sýnýflar da dahil olmak üzere kaynak kodu,. bir þey ki PHP yapýlandýrma seçenekleri ile yapamazsýnýz varsa, doðrudan doðruya tarafýndan Flash kod düzenleme yapabilmek için emin olabilirsiniz!

fly "kullanýcýlar tarafýndan Herhangi bir metin veya dil ayarýný deðiþtirilebilir. Onlarýn seçme flashchat yerel paylaþýlan nesne kullanarak hafýzalardadýr. Vektörize flashchat arayüzü otomatik olarak artar veya metin boyutunu düþüþler karþýlamak için ayarlar.

Herhangi bir ses seçeneði sessiz ve test edilebilir. Seçenekleri de hakký / sol hoparlör dengesi (""Wink tava ve toplam hacmi mevcuttur. Eðer beklediðiniz gibi, tüm bu seçeneklerin tamamen dýþarýdan de yönetici sohbet tarafýndan ayarlanabilir.

Her tema renk düzenini tamamen kullanýcýlar tarafýndan, bunlarýn ayarlarýna yerel paylaþýlan nesneler olarak Flash player tarafýndan kaydedilmiþ ile deðiþtirilebilir. Flashchat çok özel, Macintosh Aqua, Windows XP ve Gradient Skin dahil derileri dizayn ile geliyor.
Ekran Görüntüsü
Dosyalar:
582
Arda
06/06/2010 03:46
Copyright (C) SoulSmasher 2010
Dosyayý Ýndirmeye Yetkiniz Yok!

Dosyayý indirmek için üye olmalý ya da giriþ yapmalýsýnýz.
Arşiv:
  • 06/06/2010 04:18 - 6.08 - /dosyalar.phpfusi... (18 MB - )
  • 06/06/2010 04:04 - 6.08 - /www.4shared.com/... (17.7 MB - )
   
Share This Download
AddThis:
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook Like:


Oylar

Bu dosyaya henüz oy verilmemiş.

   
Yorumlar
absezgin 28/11/2011 22:06

iyi guzelde bunu nasýl sitemize entegre etçez onu anlamadým kurulumu hakkýnda biraz yardýmcý olabilirmisiniz

   
Forum Threads Cloud
Wap'dan erisim, Yeni Tema Fikir Alýþveriþi : night transition, Haberler baþlýðýnda yeni baþlýðýnýn yazmasý, adsense kodunu nereye koyabilirim, Galopcu.com Yeni Temasý, photosop galeri sorunu, Ücretsiz Resim Upload Servisi, 3 Yeni tema, Akordiyon Stili Ana Menü, Star Christmas Tema, Üye ekleme sorunum, Google için index atma, Fotoðraf galerisi Kategorisi Blogu, TR-RedLine(1.0) Temasý üst menü düzenlemesi, PHP Fusion 7.01.02 dan 7.01.03 Güncellemesi