Ana Menü
scapbottom
 
Modül Veritabanı

Yeni Dosyalar

· Haber-2013 Teması
· FP News Panel v1
· Skitter Manşet ...
· Etiket Sistemi ...
· Red Car Tema

En Çok İndirilen 5 Dosya

· The Kroax - Vid... [1520]
· Video Galeri Mo... [1504]
· Hayaletsevgili ... [1337]
· Google Sitemap ... [1275]
· Devira Haber Panel [1118]
scapbottom
 
En Son Makaleler
· .htaccess ile site y...
· Sayfalarda müzik çal...
· CSS Açıklamaları
· Veritabanı Önekini (...
· Css'te mouse ( fare ...
scapbottom
 
Çevrimiçi Kullanıcılar
· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 8

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 4,887
· En Yeni Üye: uvyjol
scapbottom
 
Sitemize Destek Olun
paypal
scapbottom
 
En Son Ziyaret
extasy 2 gün
hatirlabeni 2 gün
mtokcan 2 gün
telemer 1 hafta
uluyaylam 2 hafta
ciglibakkal 2 hafta
SGT 3 hafta
kiosk 3 hafta
tenten35 3 hafta
ararat 4 hafta

scapbottom
 
Sitemizi Ekleyin
Aşağıdaki kod ile sitemizin linkini kendi sitenize ekleyebilirsiniz. Kodu alıp sitenize eklemeniz yeterlidir.
scapbottom
 
Beslemeler
Haber RSS Beslemesi
Modül Veritabanı RSS Beslemesi
Makeleler RSS Beslemesi
twitter
Haber Beslememizi Google Hesabınıza Ekleyin
Makale Google Hesabınıza Ekleyin
Modül Veritabanı Beslememizi Google Hesabınıza Ekleyin
scapbottom
 
Bot Şaplak Panel
· Son Kontrol: 19/01/2017 03:01
· Spam sayısı: 0
· Son Kontrol Eden: 4984
scapbottom
 
Modül Veritabanı

» Kategoriler
    » v7 Modülleri
        » Modüller

FlashChat (Flash Chat)


[img]http://img32.imageshack.us/img32/3039/flashchat.gif[/img] is not a valid Image.

Kurulum Makalesi: http://www.phpfus...ead_id=355

Özellikler: (Google Translate Tercümesidir, açıkçası üşendim kusura bakmayın Smile)
Flashchat ve gelişmiş yönetim seçenekleri bulunan, böylece kolayca oda, kullanıcıları, yasakları, mesajları ve daha fazlasını yönetebileceğiniz bir üründür

Oda listesi ve mesaj giriş alanını yeniden ekranın farklı bölgelerine yerleştirilmiş basitçe sürükleyip droppinig tarafından değiştirilebilir. Bu düzen pozisyonlar da dış düzen dosyasında varsayılan olarak ayarlanabilir.

PHP tabanlı bir "kötü kelimeler filter", gelen faul dil önlemek için yönetici sohbet sohbet içinde görüntülenmesiyle sağlar.

Flashchat metin seçenekleri de dışarıdan config.php dosyasında yapılandırılabilir. Ek font büyüklükleri, arayüzü metin için varsayılan yazı tipi boyutlarını belirlemek, varsayılan dil belirlemek ve ekleyebilirsiniz çok daha fazlası!

Neredeyse flashchat her renk PHP yapılandırma dosyalarının içinde (HEX renk kodunu kullanarak) değiştirilebilir. Ayrıca düzenleme kolayca) tarafından uygun tema dosyasını / themes / klasör / inc bulunan özel JPG veya SWF arka plan görüntüleri ayarlayabilirsiniz.

Flashchat yetenek her kullanıcı için küçük, grafik avatar kullanmak zorundadır. Ayrıca, yöneticiler için özel avatarlar, ya da erkek vs kadın kullanıcıların ayırt ayarlayabilirsiniz. Arka plan resminizi herhangi bir kullanıcı için de özelleştirilebilir.

AIML, Yapay Zeka İşaretleme Dili, flashchat ile entegre olmuştur. Bu özellik sohbet eden gerçek bir yapay zeka birimi ile etkileşim kurmak için, görünmek chat yapma sağlayan "canlı" Daha aşağı-time dönemlerinde.

üzerinde 50 yapılandırma seçenekleri flashchat config.php dosyasında mevcuttur, size herhangi bir şekilde düzinelerce davranacaklarını sohbet yapabilirsiniz grubu. Set IP limitleri, günlük limitleri, sel aralıkları, hareketsizlik sınırları ve çok daha fazlası! Eğer flashchat en çok yapılandırılabilir Net sistemlerinde sohbet bulabilirsiniz.

flashchat arayüzü metin neredeyse her parça harici dil dosyaları kullanılarak özelleştirilebilir. Her dil flashchat tarafından desteklenen kolayca düzenlenebilir herhangi bir standart metin düzenleyicisi kullanarak ayrı bir UTF-8 dil dosyası ile geliyor.

Gelişmiş bir kurulum sihirbazı flashchat bir ek yükleme yapar. nasıl FTP kullanmayı bilmek sürece, ve sunucunuzda yer MySQL veritabanı varsa, flashchat yükleyebilirsiniz. Nasıl dosya ve klasör izinleri (ayarlamak için anlamak gerekir) chmod.

Flashchat phpBB, Mambo, vBulletin, XOOPS, Invision Power Board, Geeklog, CPG-Nuke, AEDating, AZDG Dating, UBB.Threads, WowBB gibi popüler ilan tahtaları ve web yapanlar dahil olmak üzere, içerik yönetim sistemleri, çeşitli ile entegre Simple Machines, e107, WotLab BB, PHP Fusion, LunaByte, MD-Pro, PHP-Nuke, POST-Nuke, WowBB, XMB Forum, ve daha fazlası! Yeni entegrasyonlar sürekli ve eklenecektir ücretsiz dağıtılır.

Gibi web sunucusunda MySQL erişim gibi, bir aksamadan flashchat kurmak gerekir uzun. Eğer burada (bu kurulum sihirbazından gösterilir) MySQL veritabanı giriş bilgilerinizi gerekir.

Doğrudan web sitesi şablonu flashchat entegre edebilirsiniz. () HTML ve PHP temel bilgileri gerektirir. Flashchat yapılabilir birçok ekran özelleştirmeleri ile birlikte, sistem seemlessly web sitenizin tasarımı ile entegre görünecektir. Orada nasıl yapılır göstermektedir flashchat download ile sample.php dosyasıdır.

Flashchat Japonca ve Çince gibi Doğu dilleri de dahil olmak üzere 20 dil üzerinde destekler. Diğer dillerde hızla ve kolayca uygun PHP dosya oluşturarak, ekledikten sonra config.php dosyasına referans sözlerine ekledi. Herhangi bir dil, değiştirilmesine veya sohbet için varsayılan olarak devre dışı bırakılabilir.

Arayüz düzeni güçlü bir PHP düzen yapılandırma dosyası ile özelleştirilebilir. Gizleme veya yeniden flashchat arayüzünün hemen her yerinde sağlayacağız.

Flashchat gelişmiş admin panelinde herhangi bir zaman dilimi (sağlanan herhangi bir oda ki veritabanından tasfiye edilmemiştir içinde) mesajları görüntülemenizi sağlar. Gelişmiş arama seçenekleri sizin, flashchat yönetici, bu Aradığınız olabilecek mesajı hızlı erişim sağlamaktadır.

Flashchat 4,0 ile, dış SWFs flashchat arayüzüne yüklenebilir başlayan ve iki yönlü bir ActionScript 2.0 API üzerinden chat ile iletişim kurmak. Bu, çekirdek SWF değiştirmeden flashchat yetenekleri uzanan gelişmiş eklentileri inşa edilecek izin verir.

Kullanıcılar ve yönetici, özel görüşmeler ve görüş kullanıcı profilleri (varsa) dosya paylaşımı diğer kullanıcıların göz ardı edebilirsiniz. Yönetici ve unban kullanıcıları yasaklama ve onların emrinde / yayın ve / uyarı gibi salt metin bir komut çeşitlilik var.

Flashchat smilie set tek bir sistem sohbet en büyük biridir. Flashchat bir adım daha ileri götürür, ancak herhangi bir smilie kodu, devre dışı bırakın smilie değiştirmek için yönetici sohbet sağlayan ve yeniden düzen sadece yeniden config.php dosyasına karşılık gelen PHP hatları sıralayarak smilies kolaylıkla.

Tüm flashchat's sesler dışarıdan ayarlanabilir MP3 dosyaları yoluyla ulaşılabilir. Hiç ses varsayılan sessiz olabilir.

TUFaT.com en çok scriptler olduğu gibi, flashchat Pro Flash 2004% 100 içerir. Flash proje dosyası tüm ActionScript 2.0 sınıflar da dahil olmak üzere kaynak kodu,. bir şey ki PHP yapılandırma seçenekleri ile yapamazsınız varsa, doğrudan doğruya tarafından Flash kod düzenleme yapabilmek için emin olabilirsiniz!

fly "kullanıcılar tarafından Herhangi bir metin veya dil ayarını değiştirilebilir. Onların seçme flashchat yerel paylaşılan nesne kullanarak hafızalardadır. Vektörize flashchat arayüzü otomatik olarak artar veya metin boyutunu düşüşler karşılamak için ayarlar.

Herhangi bir ses seçeneği sessiz ve test edilebilir. Seçenekleri de hakkı / sol hoparlör dengesi (""Wink tava ve toplam hacmi mevcuttur. Eğer beklediğiniz gibi, tüm bu seçeneklerin tamamen dışarıdan de yönetici sohbet tarafından ayarlanabilir.

Her tema renk düzenini tamamen kullanıcılar tarafından, bunların ayarlarına yerel paylaşılan nesneler olarak Flash player tarafından kaydedilmiş ile değiştirilebilir. Flashchat çok özel, Macintosh Aqua, Windows XP ve Gradient Skin dahil derileri dizayn ile geliyor.
Ekran Görüntüsü
Dosya:
581
Arda
06/06/2010 03:46
Copyright (C) SoulSmasher 2010
Dosyayı İndirmeye Yetkiniz Yok!

Dosyayı indirmek için üye olmalı ya da giriş yapmalısınız.
Arşiv:
  • 06/06/2010 04:18 - 6.08 - /dosyalar.phpfusi... (18 MB - )
  • 06/06/2010 04:04 - 6.08 - /www.4shared.com/... (17.7 MB - )
   
Bu Dosyayı Paylaş
AddThis:
URL:
BB Kodu:
HTML:
Facebook Like:


Oylar

Bu dosyaya henüz oy verilmemiş.

   
Yorumlar
absezgin 28/11/2011 22:06

iyi guzelde bunu nasıl sitemize entegre etçez onu anlamadım kurulumu hakkında biraz yardımcı olabilirmisiniz

   
Forumdan Rastgele Başlıklar
iletişim sayfasında dahili hata, Dosyalar, incelemeler deki Başlıkları büyütmek ve kalınlaştırmak, Üyeliği ücretli yapmanın hukuki boyutu nedir?, Sitemize üye olanları yönetici yapamıyoruz, Hata Logları, temanın üst sağ tarafa reklam yardım, Başka web sayfasını sitemde blok içinde göstermek, ana sayfada haber resimleri çıkmıyor, http://www.tandembisiklet.com/tb/news.php, Doğrulama Kodu görünmüyor, Aktif Kullanıcı Alanları hata, Kullanıcı Çıkışı Yaptığınız Sayfaya Yönlendirme, Ziyaretçi Defteri, Facebook'ta Paylaşım Sorunu, Alt Forumlar Görünümü